• Części zamienne JCB CAT VOLVO
Budynek serwis-kop

PolskaJesteśmy polska firmą, w 100% z polskim kapitałem. Dbamy o to, by poziom naszej działalności sukcesywnie wzrastał, tak by promować najwyższą jakość polskiej marki w kraju i za granicą. Budujemy naszą pozycję w oparciu o polski kapitał ludzki, działamy na rzecz rozwoju polskiej gospodarki, wspierając wzrost polskiego PKB.

 O firmie

Firma SERWIS KOP jest dystrybutorem  części zamiennych pasujących do maszyn budowlanych JCB, Caterpillar, Case, Komatsu i Volvo. Nasza oferta obejmuje części oryginalne jak i zamienniki wysokiej jakości, pasujące do JCB, Cat, Case, Komatsu i Volvo. 

Początki naszej firmy sięgają roku 2007. Już w pierwszym etapie rozwoju mogliśmy poszczycić się bogatym asortymentem części JCB i Caterpillar, konkurencyjnymi cenami oraz fachową obsługą. Te trzy czynniki stały się dewizą naszej firmy i stanowią jej nieodłączne elementy do dziś. 

Specjalnością firmy SERWIS KOP i głównym profilem jej działalności są części zamienne pasujące do maszyn JCB i CAT. Zasoby magazynowe wzbogacone są także o szeroki asortyment części do maszyn innych producentów, takich jak Komatsu, Volvo oraz Case. 

Proponujemy naszym Klientom nowoczesne produkty najwyższej jakości, sprowadzane tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Ich wysoka jakość idzie w parze z niskimi cenami. Gwarancją sukcesu naszej firmy są nie tylko bogate zasoby magazynowe części pasujących do JCB, CAT, Case, Komastu i Volvo, ale również konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa klientów. Pracownikami działu handlowego firmy są specjaliści najwyższej klasy, którzy służą solidną, fachową oraz rzetelną pomocą i informacją. Najwyższa jakość świadczonych usług w każdej dziedzinie funkcjonowania naszej firmy stanowi jej priorytet. Dowodem na to jest wprowadzenie przez firmę SERWIS KOP w maju 2013 roku, systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2000 w zakresie dystrybucji części zamiennych do maszyn budowlanych i rolniczych – utrzymanego niezmiennie do dziś. Przedsiębiorstwo jest także laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Misją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu zadowolenia Klientów. Oferowane części zamienne pasujące do maszyn JCB, Cat, Case, Komatsu i Volvo pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Profesjonalizm w prowadzeniu i funkcjonowaniu firmy idzie w parze z jej ciepłym, przyjaznym i przychylnym nastawieniem do Klientów, których dobro i poczucie zadowolenia jest wartością najważniejszą i najwyżej cenioną przez pracowników firmy SERWIS KOP. Wszystkie te czynniki, ciągle rozwijane i udoskonalane, składają się na politykę naszej firmy i stanowią filary jej funkcjonowania.

Dowiedz się więcej

 Sklep internetowy

Już teraz skorzystaj z naszego sklepu internetowego, aby zakupić części do maszyny budowlanej, wybranej przez Ciebie firmy.

więcej

 Części do maszyn

Nasza oferta zaskoczy Państwa konkurencyjnymi cenami, które dla wielu kategorii produktów są nieosiągalne na rynku.

więcej

 Współpraca

Zapraszamy firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy z nami, związanej z dystrybucją produktów na terenie całego kraju i poza nim.

więcej

Firma z sercem - 2020

Kolejny raz Serwis Kop jest Firmą z Sercem!Wspieramy działalność Unicef ponownie przystępując do programu Firmy z Sercem i jesteśmy dumni, że możemy w nim uczestniczyć. Zachęcamy wszystkich... więcej

Diamenty Forbesa 2020

Miło nam poinformować, że nasza firma Serwis Kop została wyróżniona Diamentem Forbesa 2020. Jest to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Aby znaleźć się na liśc... więcej

Lubimy pomagać!

Od lat nasz firma angażuje się w różne akcje charytatywne. Kolejny rok z rzędu wspieramy Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, jako specjalistyczna organiz... więcej

 Zobacz nasze aukcje

Allegro

Polub nas na facebooku

Nagrody i wyróżnienia

  • Nagroda PNG

DANE KONTAKTOWE

SERWIS KOP sp. z o.o. sp. k.
ul. Podkarpacka 57A, 35-082 Rzeszów

Godziny otwarcia:
Obsługa klienta i składanie zamówień (telefonicznie): Pn.-Pt. 8:00-17:00
Odbiór zamówień (osobisty): Pn.-Pt. 08:00-16:30

E-mail
daniel@serwis-kop.pl
tomasz@serwis-kop.pl

Gadu-gadu
GG: 4185846 4185846 - Daniel
GG: 9078906 9078906 - Tomasz
Telefon
+48 17 864 31 00
+48 17 864 00 24
+48 17 864 25 96

Telefon komórkowy
+48 607-700-547
+48 695-944-818
+48 691-330-531
+48 690-906-751

Fax
+48 17 864 31 20

Akceptujemy płatności płatności

dhlPaczki na terenie Polski dostarcza DHL
Sprawdź cennik przewozu paczek