Wszystkie kategorie

Łap Okazję

Aktualnie brak promocji.

szybka wysyłka

WYSYŁKA W 24 GODZINY

budzimy zaufanie

płać wygodnie online

Twój
Koszyk
Wartość: (pusty)
Sztuk: 0 Szczegóły


Brak produktów

Darmowa dostawa! Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem (netto)
Razem (brutto)

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty: (netto)
Dostawa: (netto) Darmowa wysyłka!
Razem (netto)
Razem (brutto)
Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie

Masz pytania?

Nasza siedziba

Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Sp. J.

ul. Podkarpacka 57A

35-082 Rzeszów

NIP: 8133529749

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 08:00-17:00 

Dane GPS: 50.011782, 21.972887

Przedstawiciele handlowi

Tomasz Przeszłowski

Tel: 17 864 31 22
E-mail: tomaszprz@serwis-kop.pl

Dawid Janusz

Tel: 17 864 31 23
E-mail: dawid@serwis-kop.pl

Damian Czyż

Tel: 17 864 31 24
E-mail: damian@serwis-kop.pl

Daniel Fuglewicz

Tel: 17 864 31 25
E-mail: d.fuglewicz@serwis-kop.pl

Arkadiusz Flis

Tel: 17 864 31 36
E-mail: arek@serwis-kop.pl

Damian Koszarski

Tel: 17 864 31 04
E-mail: d.koszarski@serwis-kop.pl

Tomasz Pelc

Tel: 17 864 31 28
E-mail: t.pelc@serwis-kop.pl

Tomasz Daszykowski

Tel: 17 864 31 33
E-mail: t.daszykowski@serwis-kop.pl

Księgowość i administracja

Anna Doskowska

Tel: 17 864 31 31
E-mail: ksiegowosc@serwis-kop.pl

Anna Sabik

Tel: 17 864 31 35
E-mail: annasabik@serwis-kop.pl

Ilona Flis

Tel: 17 864 31 38
E-mail: ilona@serwis-kop.pl

Paweł Dudek

Tel: 17 864 31 32
E-mail: pdudek@serwis-kop.pl

Marketing

Natalia Przeszłowska

Tel: 17 864 31 34
E-mail: natalia@serwis-kop.pl

Oferujemy towary najlepszych marek

Carraro Vickers Britax Case Kubota JCB Komatsu

DANE KONTAKTOWE

Firma Exportowo-Importowa "Serwis-Kop"
ul. Podkarpacka 57A, 35-082 Rzeszów

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 08:00-17:00

E-mail
serwiskop@yahoo.com
daniel@serwis-kop.pl
tomasz@serwis-kop.pl

Gadu-gadu
GG: 4185846 4185846 - Daniel
GG: 9078906 9078906 - Tomasz
Telefon
+48 17 864 31 00
+48 17 864 00 24
+48 17 864 25 96

Telefon komórkowy
+48 607-700-547
+48 695-944-818
+48 691-330-531
+48 690-906-751

Fax
+48 17 864 31 20

NASZ FACEBOOK

Akceptujemy płatności płatności

dhlPaczki na terenie Polski dostarcza DHL
Sprawdź cennik przewozu paczek